Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

Mahir doktor Ya.. bu balkılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

kemal merhaba hekim komutan. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yakaı deldiler iltihabı anlamsızalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin yanında anlayış bir şfiillik oluştu iltihap geliyor oradan.

Diş hekiminiz röntgen ve bir küme sağaltma metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

esra merhaba hekim mir 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım olağan çıktı

iffet Selam doktor as hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi sağaltım edilene kadar sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç lakırtıınırsa diş kaybedilebilir.

Diş apselerinin oluşmaması yürekin yevmi diş hizmetınızı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

Kompetan doktor Diş kırılmalarının en muhteşem nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

felsefe Hocam selam. Benim sol ust eğin disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve köle o sislenmişği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim amma hala agri devam ediyor ve sislik duruyor diş eti kanamasına ne iyi gelir ne yapmam gerekir?

burak Mrb hocam benim ust son iki disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda ısırmak parcasi kalmis dedi ve normal agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Uzman hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici darularınızı kullanın.. Bunun dışında probleminin net olarak görünmesi sinein röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Kompetan hekim Yanıt hakkı oluşmaması kucakin büyüklenme adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla daha uz ilgilenecektir.

Uzman doktor see it here Bir diş hekimine git sebep kaynaklandığı dair size malumat vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *