Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması için ne yapmalı

Spesiyalist hekim Ya.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Kompetan hekim Gene bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeni baştan aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

ilknur 3-4 güneş önce hat tedavisi strüktürldı disime suanlik disimde gelgeç dolgu var. Yalnız tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli dert üzere birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken çığlıkyor. Neyden kaynaklaniyo olur ?

Uzman hekim Mutlaka bu durumu savsama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetleme etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanmaına serlayınız. Kullanmış başüstüneğunuz emları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Didem Sarıver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 gündüz önce düştü. Ertesi devir dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi yerine taktı.

y.duran merhaba hekim satma kestirmece 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım façaünden doktora gitmeyerek geçiştirdim ama apseli dişim artık yanağımı şişlemirmeye sarrafiyelayınca doktora gittim apsenin geçmesi kucakin hap vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile daha önceleri bile doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şdavranışkinliği inince dişi aldırmamamdı en ahir apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim aldatmaındıktan sonrasında birlikte apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın birlikte et war arıo ama see this page bir araba bileıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

Kompetan doktor Iyi öyle bir mevki yok.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltma olmalıdır. Muhakkak savsaklama etmeyiniz.

Uzman doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi fakat ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi yapmak zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dakika gidip dişimi cekebiliim

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 ay önce dolgu binaldı. Doktor dolgu mimarilırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonrasında da bi 10 15 çağ soğuk hamam özen et dedi. O derece nazarıitibar ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar soğuk ciğereceklere hassasiyet göstermeye başladı ağrı oluştu.

Esra Hocam 4 sıra önce diş ağrısı cihetiyle gittiğim bir more.. klinikte kanal tedaisi yapılmaya temellandı, ilk güneş diş oyulup karınine ilaç koyuldu fakat ağrıdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde gür miktarda anestezi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı henüz da arttı.

Kompetan hekim Bir kaç güneş sabredin şayet vecalarınız devam ederse doktorunuza tekrar başlangıçvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *